Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.07.2021 19:11
Fifa 22 pierwszy zwiastun
5228V

FIFA 22. Mamy pierwszy zwiastun piłkarskiego hitu EA Sports - szykuje się rewolucja!

Zgodnie z ostatnimi obietnicami, jeszcze w tym tygodniu otrzymaliśmy pierwsze informacje na temat nadchodzącej gry FIFA 22 - zobaczcie pierwszy zwiastun i nową technologię napędzającą piłkarski hit!

Już 22 lipca Electronic Arts rozpocznie swoją wielką imprezę zatytułowaną EA Play Live, gdzie zobaczymy mnóstwo szczegółów dotyczących nadchodzących premier ze stajni utalentowanych studiów EA.

Dziś zaś zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami mamy okazję po raz pierwszy spojrzeć na grę FIFA 22, czyli pierwszą w pełni next-genową fifę zmierzającą głównie na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz Google Stadia  - tytuł zadebiutuje na PS4, Xbox One i PC, ale bez zupełnie nowej technologii, która to ma być prawdziwą gwiazdą nowej piłkarskiej produkcji EA Sports!

HyperMotion, bo tak nazwano przełomową technologię, ma zapewnić nam najbardziej realistyczne wrażenia z każdej chwili każdego rozegranego meczu. Więcej na ten temat usłyszymy oczywiście już 22 lipca podczas EA Play, ale już teraz wiadomo, że związane jest to z nową metodą skanowania ruchów graczy na boisku, dzięki którym zostaną one przeniesione 1:1 do silnika gry, aby dać nam jak najlepsze wrażenia!

Dodatkowo Electronic Arts podało już datę premiery gry, jaką ustalono na 1 października 2021 roku oraz ceny premierowych wydań - a z tych zadowoleni raczej nie będziemy. Podstawka w edycji na PS4 lub Xbox One kosztuje 299,90 zł, next-genowa edycja na PS5 i Xbox Series X|S to już koszt 349,90 zł, a wydanie na PC kosztuje zaś 269,90 zł. Oczywiście abonenci EA Play dostaną zniżkę, a abonenci EA Play Pro zagrają bez dodatkowych opłat już w dniu premiery. Zamawiając grę do 11 sierpnia otrzymamy specjalną niezbywalną kartę FUT.

Ambasadorami tegorocznej Fify zostali Kylian Mbappé, Heung-Min Son, Phil Foden, David Alaba, Trent Alexander-Arnold i Christian Pulisic.

Źródło: EA Sports

Tagi: EA Play LIVE 2021 EA Sports Electronic Arts fifa 2022 FIFA 22 zwiastun