Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.07.2021 13:30
The Legend of Zelda na Nintendo Switch
1112V

Nintendo zachęca do sprawdzania klasycznych gier The Legend of Zelda na Nintendo Switch

Do premiery odświeżonej odsłony przygód Linka sprzed dziesięciu lat zostało zaledwie kilka dni - z tej okazji Nintendo przypomina o klasycznych grach. 

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD to dla wielu osób najważniejsza premiera tego miesiąca - nawet pomimo faktu, iż jest zaledwie odświeżeniem hitu sprzed lat. Do premiery zostało już zaledwie kilka dni, a najwięksi fani będą mogli wskoczyć do cudownego świata w nadchodzącym tygodniu. Samo zainteresowanie nie może dziwić - zwiastuny zdradzają, że jest na co czekać

A jeśli debiut jest tuż za rogiem, warto jak najlepiej wejść w klimat tych baśniowych produkcji. Z tego względu Nintendo of America udostępniło na swoim Twitterze specjalną grafikę, która ma zachęcać do sprawdzania na ich najnowszej konsoli trzech kultowych odsłon serii o przygodach Linka. Wszystkie dostępne są oczywiście w ramach abonamentu Nintendo Switch Online, a mowa o: 

Do każdej z odsłon podano także jakąś ciekawostkę i kilka ważnych aspektów. Jeśli więc niestraszne są Wam różnego rodzaju archaizmy, a chcecie zobaczyć, w jaki sposób Link stawał się ikoną, zdecydowanie warto dać szansę - nawet dziś! Należy dodać również, iż infografika zawiera informację o tym, że w usłudze Nintendo Switch Online liczba gier przekroczyła setkę i będzie dalej rosnąć! 

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2021/07/nintendo_plugs_its_nso_zelda_games_ahead_of_skyward_sword_hds_release

Tagi: Nintendo Skyward Sword Switch the legend of zelda The Legend of Zelda: Skyward Sword HD