Nintendo zachęca do sprawdzania klasycznych gier The Legend of Zelda na Nintendo Switch

Gry
1254V
Nintendo zachęca do sprawdzania klasycznych gier The Legend of Zelda na Nintendo Switch
Kajetan Węsierski | 11.07.2021, 13:30

Do premiery odświeżonej odsłony przygód Linka sprzed dziesięciu lat zostało zaledwie kilka dni - z tej okazji Nintendo przypomina o klasycznych grach. 

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD to dla wielu osób najważniejsza premiera tego miesiąca - nawet pomimo faktu, iż jest zaledwie odświeżeniem hitu sprzed lat. Do premiery zostało już zaledwie kilka dni, a najwięksi fani będą mogli wskoczyć do cudownego świata w nadchodzącym tygodniu. Samo zainteresowanie nie może dziwić - zwiastuny zdradzają, że jest na co czekać

A jeśli debiut jest tuż za rogiem, warto jak najlepiej wejść w klimat tych baśniowych produkcji. Z tego względu Nintendo of America udostępniło na swoim Twitterze specjalną grafikę, która ma zachęcać do sprawdzania na ich najnowszej konsoli trzech kultowych odsłon serii o przygodach Linka. Wszystkie dostępne są oczywiście w ramach abonamentu Nintendo Switch Online, a mowa o: 

Do każdej z odsłon podano także jakąś ciekawostkę i kilka ważnych aspektów. Jeśli więc niestraszne są Wam różnego rodzaju archaizmy, a chcecie zobaczyć, w jaki sposób Link stawał się ikoną, zdecydowanie warto dać szansę - nawet dziś! Należy dodać również, iż infografika zawiera informację o tym, że w usłudze Nintendo Switch Online liczba gier przekroczyła setkę i będzie dalej rosnąć! 

Źródło: https://www.nintendolife.com/news/2021/07/nintendo_plugs_its_nso_zelda_games_ahead_of_skyward_sword_hds_release

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper