Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.07.2021 18:16
The Legend of Zelda: Skyward Sword HD
1226V

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD zaoferuje szereg ulepszeń! Nintendo prezentuje udoskonalenia

Remaster wydanego wyłącznie na Nintendo Wii The Legend of Zelda: Skyward Sword wydawał się być zadaniem niemalże niemożliwym, a to ze względu na unikalne sterowanie ruchowe jakie wykorzystywała produkcja Japończyków.

Ostatnio Nintendo przygotowało specjalny materiał ukazujący nam wszystkie najważniejsze zalety nadchodzącego prequela marki The Legend of Zelda

Dziś zaś mamy okazję zapoznać się ze wszystkimi ulepszeniami jakie otrzymał tytuł zarówno od strony technicznej jak i w ramach tak zwanej kategorii "Quality of Life", czyli kwestii związanych z komfortem korzystania z aplikacji. Chodzi tu między innymi o przygotowanie osobnego sterowania ruchowego oraz tradycyjnego na przyciski Joy-Conów, możliwość pominięcia przerywników filmowych, czy też bardziej czytelne mechaniki.

Teraz przez całą podróż będzie towarzyszył nam duszek imieniem Fi, który to będzie na każde nasze życzenie opowiadał nam o tym co znaleźliśmy, co mamy zrobić i o tajnikach świata zwiedzanego przez Linka. The Legend of Zelda: Skyward Sword HD zadebiutuje już 16 lipca tego roku, a więc za niespełna dwa tygodnie! 

Źródło: YouTube

Tagi: Nintendo remaster The Legend of Zelda: Skyward Sword HD ulepszenia