Iza Łęcka Iza Łęcka 09.07.2021 11:21
Deathloop w promocji na PS5
1558V

Deathloop w promocji na PS5. Sony przygotowało ofertę dla klientów PS Plus

Deathloop znalazł się już w PlayStation Store i jest dostępny w specjalnej ofercie. Z rabatu skorzystają subskrybenci PS Plus, którzy zdecydują się na cyfrowe wydanie – zostały przygotowane dwie wersje gry.

Wczoraj Sony zaprezentowało najnowszą produkcję Arkane Studios, natomiast z rana poznaliśmy szczegóły dotyczące konsolowej ekskluzywności pozycji. Producent PlayStation zagwarantował sobie długą wyłączność, a teraz zachęca swoją społeczności do nowej propozycji poprzez promocję w cyfrowym sklepie.

Deathloop jest dostępny na PlayStation Store za 289 zł (standardowe wydanie) lub 379 zł (Deluxe Edition), ale gracze mogą zaoszczędzić część tej kwoty i zakupić tytuł za 260,10 zł lub 341,10 zł. Oferta została przygotowana dla klientów PlayStation Plus i obowiązuje do 14 września, czyli do czasu premiery gry.

Deathloop to jedna z pierwszych next-genowych produkcji Bethesdy, która od kilku miesięcy jest częścią Microsoftu. Co ciekawe, wyceniając nową strzelankę, wydawca nie zdecydował się na zastosowanie wyższego pułapu cenowego. Obecnie Amerykanie nie potwierdzili, czy w przyszłości zwiększą ceny gier – choć warto zaznaczyć, że wszystkie pozycje first-party giganta z Redmond będą od premiery dostępne w Xbox Game Pass.

Deathloop w promocji na PSN

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Arkane Lyon Bethesda Softworks Deathloop