Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.07.2021 16:31
halo infinite
613V

Halo Infinite (multiplayer) bez daty beta testów, a do premiery tylko parę miesięcy

Fani marki Halo zaczynają martwić się o najnowszą odsłonę serii, ponieważ ta nie ma ustalonej jeszcze daty beta testów trybu sieciowego.

Halo Infinite wiele przeszło - po bardzo nieudanej prezentacji z 2020 roku Microsoft postanowił przenieść premierę gry i dać zespołowi za nią odpowiedzialnemu dodatkowy czas na poprawienie m.in. oprawy wizualnej.

Tytuł ma zadebiutować na półkach sklepowych do końca bieżącego roku (mówi się o okresie świątecznym), lecz najnowsza informacja wprost od menedżera ds. społeczności - Johna Junyszka - nie napawa optymizmem. Osoba odpowiadająca za relację ze społecznością w pewnym momencie stwierdziła, że Halo Infinite wciąż nie ma ustalonej daty premiery beta testów trybu sieciowego:

Deweloperzy podadzą je z wyprzedzeniem, więc nie można liczyć tutaj na niespodziewany termin, ale po zobaczeniu tejże informacji, fani Halo nie są zadowoleni. Do premiery odsłony z podtytułem Infinite zostało mniej więcej 5 miesięcy, a oni wciąż nie mogą zasmakować tak mocno wyczekiwanej strzelanki.

Źródło: https://www.gamesradar.com/halo-infinite-multiplayer-test-dates-havent-been-decided-yet/?utm_content=gamesradar&utm_source=twitter.com&utm_campaign=socialflow&utm_medium=social

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft