Halo Infinite zaliczyło okazały progres graficzny. Porównanie pokazuje spore zmiany

Gry
2718V
Halo Infinite zaliczyło okazały progres graficzny. Porównanie pokazuje spore zmiany
Iza Łęcka | 16.06.2021, 09:40

343 Industries nie zmarnowało czasu i dokonało znaczących zmian wizualnych w Halo Infinite. Już wstępne porównania ukazują efektowniejszą przygodę, która w momencie debiutu pod koniec roku powinna robić spore wrażenie na mocniejszych platformach.

343 Industries otrzymało dodatkowy rok na dopracowanie Halo Infinite i spoglądając na ostatnie materiały, możemy śmiało stwierdzić, że deweloperzy nie zmarnowali tego czasu. Najnowsze porównanie przedstawia kilka elementów, które doczekały się pewnych usprawnień wizualnych.

Jednym z dobrych przykładów jest prezentacja Master Chiefa, którego pancerz wygląda porządnie i efektownie – jest zabrudzony i nieco zniszczony, a amerykański zespół dopracował oświetlenie. Podobnie ma się rzecz z bronią, wśród których poszczególne modele wyglądają znacznie lepiej.

Należy zwrócić uwagę na istotną różnicę – część z porównywanych najnowszych fragmentów pochodzi z trybu sieciowego Halo Infinite, natomiast w trakcie wcześniejszych prezentacji 343 Industries skupiało się na pokazie kampanii. Na papierze to fabularna rozgrywka powinna wyglądać efektowniej, tymczasem jest inaczej, co daje nadzieję, że studio usprawniło całą grę.

Poniższy materiał jest wstępnym porównaniem, które niejako potwierdza, że zespół Microsoftu na ostatniej prostej podjął się uwzględnienia znaczących modyfikacji w oprawie strzelanki. Biorąc pod uwagę, że tytuł zadebiutuje w następnych miesiącach – obecnie twórcy powinni wyłącznie skupiać się dopracowaniu shootera.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Halo Infinite.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (91)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper