Ghost of Tsushima Director's Cut ujawnione przez ESRB. Sony powinno wkrótce zaprezentować grę

News
2121V
Ghost of Tsushima Director's Cut ujawnione przez ESRB. Sony powinno wkrótce zaprezentować grę
Wojciech Gruszczyk | 29.06.2021, 13:16

Sucker Punch Productions może szykować się do pokazania nie tylko Ghost of Ikishima. ESRB właśnie potwierdziło nadejście Ghost Of Tsushima Director's Cut, które zmierza na dwie platformy Sony. Bardzo możliwe, że będzie to zestaw zawierający podstawkę oraz dodatek.

Od zeszłego tygodnia pojawiają się plotki dotyczące Ghost of Ikishima, ale Sucker Punch Productions może zaskoczyć graczy wyciągając z kapelusza jeszcze jedną produkcję. ESRB ujawniło właśnie Ghost of Tsushima Director's Cut, które zmierza na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Nie wiemy tak naprawdę, co znajdzie się w Ghost of Tsushima Director's Cut, ale warto zwrócić uwagę, że Hideo Kojima na Summer Game Fest potwierdził Death Stranding Director's Cut. Reżyserska wersja przygody Japończyka ma zaoferować graczom nową zawartość.

Czy Ghost of Tsushima podąży tą samą drogą? Trudno powiedzieć, ale biorąc pod uwagę ostatnie przecieki dotyczące samodzielnego rozszerzenia – może w nowym wydaniu pojawi się podstawka z Ghost of Tsushima Legends oraz właśnie Ghost of Ikishima? Ma to sens.

Ghost of Tsushima Director's Cut powinno zostać ujawnione przez Sony w następnych tygodniach. Ostatnio systematycznie pojawiają się plotki, według których Japończycy przygotowują się do własnego wydarzenia.

Źródło: Twitter: Nibellion

Komentarze (95)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper