Spider-Man: Miles Morales z lepszym ray tracingiem na PS5. Insomniac Games ulepsza grę

Gry
1789V
Spider-Man: Miles Morales z lepszym ray tracingiem na PS5. Insomniac Games ulepsza grę
Wojciech Gruszczyk | 01.07.2021, 16:49

Najnowszy patch do Spider-Man: Miles Morales dba o ulepszenie ray tracingu. Wystarczy pobrać aktualizację, by na PlayStation 5 otrzymać lepszą jakość oczekiwanego efektu. Studio potwierdziło szczegóły na swojej stronie.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales zadebiutował razem z PlayStation 5, ale jest to jedna z produkcji Sony, która trafiła na dwie generacje PlayStation. Insomniac Games nie zapomniało wykorzystać dodatkowej mocy PS5, a teraz nawet deweloperzy dopracowali śledzenie promieni w czasie rzeczywistym.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy wydali aktualizację 1.10, której zadaniem jest między innymi poprawienie jakości ray tracingu – tak prezentują się szczegóły:

  • Globalne poprawki stabilności i ulepszenia wydajności
  • Ulepszenia jakości odbić ray-tracingu w trybie graficznym Performance RT
  • Naprawiono problem z rozmyciem ruchu niektórych przechodniów

Jak wiadomo Insomniac Games dodało tryb Performance RT w grudniowej aktualizacji – w tej opcji gracze otrzymują 60 klatek na sekundę z ray tracingiem, ale autorzy zdecydowali się zmniejszyć rozdzielczość, dostosowali odbicia oraz liczbę pieszych na ulicach.

Twórcy najwidoczniej wciąż pracowali nad ulepszeniem wrażeń szerokiej publiczności i posiadacze PlayStation 5 mogą dzisiaj pobrać nową łatkę. Wkrótce powinny pojawić się pierwsze porównania przedstawiające jakość Spider-Man: Miles Morales po aktualizacji 1.10.

Sprawdźcie naszą recenzję Spider-Man: Miles Morales.

Źródło: https://support.insomniac.games/hc/en-us/articles/4403949869709-Version-1-10-PS5-

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper