Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2021 20:53
Dying Light 2
1105V

Dying Light 2 wykorzysta unikalne funkcje PS5. Gracze zagrają z ray tracingiem

Techland potwierdził ciekawe informacje dotyczące rozgrywki w Dying Light 2 na PlayStation 5. Gracze mogą mieć pewność, że Polacy nie zapomnieli o kontrolerze DualSense i zapewnią graczom unikalne doświadczenie.

Techland w zeszłym tygodniu zaprosił graczy na kolejny pokaz oraz dodatkowo zdradził nowe szczegóły dotyczące Dying Light 2. Wydarzenie odbędzie się dopiero jutro, ale już teraz możemy zapoznać się z nowymi konkretami dotyczącymi produkcji.

Redakcja PLAY (kiedyś PlayStation Magazine) rozmawiała z deweloperami na temat wykorzystania możliwości PS5 i studio nie zapomniało o unikalnych funkcjach nowej konsoli Sony:

„Sequel wykorzystuje potężną technologię PS5, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenie. W rozmowie z PLAY, zespół ujawnił, że nowa wersja gry korzysta z kontrolera DualSense, dzięki któremu możemy poczuć w dłoniach każdą broń do walki wręcz, łuk i pistolet domowej roboty”.

Dying Light 2 na PS5 zaoferuje także wsparcie ray tracingu oraz dźwięku 3D – te technologie powinny bardzo pozytywnie wpłynąć na rozgrywkę:

„Ray tracing wprowadza dodatkową głębię do świata gry, a dźwięk 3D potęguje grozę, którą prezentowała oryginalna produkcja”.

Możemy przypuszczać, że wkrótce na temat unikalnych funkcji wszystkich platform wypowiedzą się sami deweloperzy. Warto pamiętać, że drugi pokaz Dying Light 2 odbędzie się jutro, a na naszej stronie znajdziecie oczywiście pełną relację z wydarzenia.

Źródło: https://mp1st.com/news/dying-light-2-dualsense-features-detailed-3d-audio-to-heighten-the-horror

Tagi: Dying Light 2 Stay Human Techland