Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2021 21:42
Hideo Kojima
2771V

Death Stranding Director's Cut na PS5! Hideo Kojima zaskakuje materiałem niczym z MGS

Hideo Kojima pojawił się na Summer Game Fest 2021, by przedstawić światu swoją nową produkcję. Japończyk mówił wiele na temat swojej aktualnej sytuacji, by na końcu zaskoczyć zapowiedzią. 

Geoff Keighley to dobry przyjaciel Hideo Kojimy, więc nikogo nie powinno dziwić, że Japończyk zdecydował się ujawnić nową produkcję właśnie na Summer Game Fest 2021. Twórca przedstawił graczom pierwszy zwiastun Death Stranding Director's Cut na PS5.

Pojawienie się gry nie jest wielkim zaskoczeniem, ponieważ o powstaniu edycji Death Stranding na PlayStation 5 mówi się od dawna, a nawet w swoim czasie pojawiły się przecieki dotyczące tego wydania.

Mimo wszystko Hideo Kojima zaskoczył samym zwiastunem, ponieważ otrzymaliśmy materiał, który na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom Metal Gear Solid. Czyżby Japończyk chciał nam coś powiedzieć? Ta muzyka, ujęcia i karton...?!

Death Stranding Director's Cut na PS5!

Death Stranding Director's Cut ma zadebiutować na PlayStation 5 „wkrótce”, a w niedalekiej przyszłości otrzymamy szczegółową prezentację pozycji.

Tagi: Death Stranding hideo kojima Kojima Productions Sony Interactive Entertainment Summer Game Fest