Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2021 10:27
Krwawe niebo Netflix
816V

Krwawe niebo na pełnym zwiastunie. Netflix pokazuje horror z wampirzycą

Netlfix zachęca widzów do najnowszej produkcji. Już w lipcu na platformie pojawi się „Krwawe niebo” i dzisiaj możemy sprawdzić pełny zwiastun filmu. Twórcy w tym wypadku chcą zaskoczyć zainteresowanych umiejscowieniem akcji.

„Krwawe niebo” przedstawi historię pasażerów nocnego lotu z Niemiec do Nowego Jorku. Nadja i jej 10-letni syn chcą w spokoju dotrzeć do Stanów Zjednoczonych, ale samolot zostaje przejęty przez terrorystów. Kobieta nie ma wyboru i decyduje się na zaprezentowanie swoich „morderczych zdolności”.

Tak historię przedstawia Netflix:

„Kobieta staje przed wielkim dylematem — czy ma ujawnić swój mroczny sekret i mordercze zdolności, które przez lata ukrywała dla dobra syna? Tak zaczyna się pełen akcji horror, w którym łowcy szybko zmieniają się w ofiary”.

Za „Krwawe niebo” odpowiada Peter Thorwarth, którego możecie kojarzyć z takich tytułów jak „Fala”, „To nie mój dzień” i „Kolejny powrót Krokodyli z przedmieścia”. Niemiecki reżyser dotychczas nie osiągnął wielkich sukcesów. Natomiast w główną bohaterkę wciela się Peri Baumeister – aktorka wystąpiła w między innymi „Upadek królestwa” i „Wilgotne miejsca”. Co ciekawe, w głównego antagonistę historii wciela się Dominic Purcell, czyli gwiazdor serii „Skazany na śmierć”.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych najnowszych recenzji filmów i seriali: „Wróg doskonały”, „Kruk”, „A miało być tak pięknie” oraz „Szybcy i wściekli 9”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Krwawe niebo Netflix Netflix Polska trailer zwiastun