Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.06.2021 14:00
Marvel Future Revolution. Spider-Man w akcji na gameplayu i prezentacje kostiumów
786V

Marvel Future Revolution. Spider-Man w akcji na gameplayu i prezentacje kostiumów

Fani superbohaterów Marvela, którzy nie stronią od zabawy na smartfonach, wyczekują premiery gry pt. Marvel Future Revoltion. Tytuł właśnie dorobił się świeżego trailera.

Netmarble prezentowało już w kwietniu 2021 roku kilka pierwszych gameplayowych filmików z Marvel Future Revoltion. Tym razem firma demonstruje kolejne zwiastuny. W serii filmików Netmarble skupia się na opcjach personalizacji strojów superbohaterów, występujących w tej smartfonowej produkcji. Dokładnie możemy przyjrzeć się różnym wariantom kostiumów Kapitana Ameryki oraz strojom Black Widow, Star-Lorda i m.in. sylwetce Spider-Mana w grze. W tym ostatnim przypadku nie zabrakło sporych fragmentów gameplayu.

Wiemy, że w Marvel Future Revolution nie zabraknie, oprócz wspomnianego Kapitana Ameryki, również Spider-Mana, Captain Marvel, Iron Mana, Star-Lorda, Black Widow i Doctora Strange.

Niestety Netmarble nadal nie ujawniło terminu premiery Marvel Future Revolution. Wiadomo natomiast, że w tytuł zagramy na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.


Tagi: Marvel marvel future revolution mobile smartfony