Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.06.2021 18:18
God of War Ragnarok
4366V

God of War Ragnarok z gameplayem na letnim wydarzeniu Sony - Insider nie pozostawia złudzeń

Czekacie na prezentację God of War Ragnarok? Wiele wskazuje na to, że odbędzie się ona już w przyszłych tygodniach.

W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się, że God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) był niemalże od początku projektowany z myślą o PlayStation 4. Najnowsza produkcja Santa Monica Studio trafi na obie generacje, a możliwości najmocniejszej konsoli Sony powinny zostać przedstawione już w trakcie trwającego właśnie lata.

Osoba często zaznajomiona z planami japońskiej, jak i amerykańskiej (Microsoft) korporacji - Nick Baker - zdradził w swoim najnowszym wpisie na Twitterze, że prezentacja najnowszego God of Wara odbędzie się już niebawem. Możliwe, że dojdzie do niej już przy PlayStation Experience, które powinno odbyć się - bazując na plotkach od francuskiej redakcji jeuxvideo - 8 lipca bieżącego roku.

Nie pozostaje nic innego, jak czekać na oficjalną zapowiedź wydarzenia ze strony Sony. "Niebiescy" mają naprawdę dużo do pokazania, a oprócz God of War Ragnarok na pewno uświadczymy także Horizon Forbidden West - produkcja ta ma ukazać się na półkach sklepowych jeszcze w tym roku.

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/rumour-first-god-of-war-ragnarok-gameplay-to-be-shown-at-sonys-summer-show-aL2m12p8LL7n

Tagi: God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment