Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2021 13:23
FIFA 22
2910V

FIFA 22 Beta na PS5. Pliki na serwerach Sony – znamy rozmiar

FIFA 22 może już wkrótce trafić do pierwszych graczy. EA Sports chce najwidoczniej testować produkcję i na serwerach Sony wylądowały już pliki z bety. Gracze będą musieli pobrać blisko 40GB – poznajcie wszystkie szczegóły.

Pełny pokaz FIFA 22 powinien odbyć się na EA Play Live 2021, ale bardzo możliwe, że przed tym wydarzeniem pierwsi zainteresowani otrzymają możliwość sprawdzenia gry. Sytuacja jest ciekawa, ponieważ na serwerach Sony wylądowała „FIFA 22 BETA”, co może zwiastować, że Elektronicy chcą już wkrótce przedstawić graczom wycinek produkcji.

Nazwa sugeruje, że nie będzie to klasyczne demo, a może przez kilka dni otrzymamy możliwość sprawdzenia sieciowych starć? Możemy podejrzewać, że taka forma promocji byłaby ciekawym doświadczeniem dla graczy, którzy chcą przekonać się, jakie nowości w serii szykuje EA Sports.

FIFA 22 Beta zajmuje 39GB, ale oczywiście nie jest to pełna wersja gry – wiele na to wskazuje, że pozycja będzie sprawdzana na PlayStation 5.

Warto przypomnieć, że według plotek – FIFA 22 ma otrzymać sieciową karierę, ale EA Sports systematycznie traci kolejne zespoły. Konami walczy o licencje i ostatnio potwierdzono przejęcie następnej drużyny z Serie A.

FIFA 22 beta 1

FIFA 22 beta 2

Źródło: Twitter: PlaystationSize

Tagi: beta EA Sports Electronic Arts fifa FIFA 22