Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.06.2021 17:25
Aliens Fireteam Elite
1279V

Aliens Fireteam Elite zadebiutuje w dobrej cenie. Zobaczcie zwiastun i poznajcie datę premiery

Aliens Fireteam nie był szczegółowo prezentowany na E3 2021, ale Cold Iron Studios powinno już wkrótce przedstawić wszystkie informacje dotyczące gry. Premiera produkcji ma odbyć się już w sierpniu, więc deweloperzy powinni kończyć prace nad tytułem.

W marcu zobaczyliśmy gameplay z Aliens Fireteam, który zapowiedział ciekawą, kooperacyjną produkcję, ale niestety tytuł nie był prezentowany szerokiej publice na E3 2021. Wydawca może jednak przygotowywać się do pełnego pokazu gry, ponieważ Bestbuy zwiastuje szybką premierę.

W bazie danych sklepu pojawił się „Aliens Fireteam Elite” – w nazwie pojawiło się „Elite”, więc najwidoczniej na ostatniej prostej zdecydowano się na drobną zmianę. Tytuł ma zadebiutować 24 sierpnia 2021 roku.

To jednak nie koniec ciekawych informacji, ponieważ sklep wycenił Aliens Fireteam Elite na zaledwie 39,99 dolarów, czyli pełna wersja gry może kosztować w Polsce 150-169 zł. Na ostateczne potwierdzenie informacji musimy zaczekać, ale możecie poniżej sprawdzić ładną okładkę produkcji.

Jesteście zainteresowani Aliens Fireteam Elite? Sprawdźcie jeszcze jeden z ostatnich materiałów, na którym twórcy przedstawiali klasy postaci.

Aliens Fireteam Elite - okładka

[Aktualizacja #1]

Focus potwierdził datę premiery i zaprezentował zwiastun:

Źródło: https://www.psu.com/news/aliens-fireteam-elite-aliens-fireteam-ps5-and-ps4-release-date/

Tagi: Aliens Fireteam Elite Aliens: Fireteam Cold Iron Studios