Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2021 18:19
Aliens Fireteam
958V

Aliens Fireteam na nowej rozgrywce. Zobaczcie w akcji kanoniera i technika

W walce z Obcymi niezbędne jest dobre opanowanie broni, celne strzelanie oraz wykorzystywanie wszystkich zdolności bohatera. W Aliens Fireteam otrzymamy możliwość wcielenia się w różnych żołnierzy, a najnowszy gameplay pokazuje możliwości kanoniera i technika.

Twórcy Aliens Fireteam chętnie odkrywają karty i przedstawiają kolejne elementy swojej gry. Produkcja została przedstawiona na początku marca, ostatnio mogliśmy spojrzeć na długi gameplay, a teraz możemy sprawdzić dwie klasy żołnierzy.

Najnowszy materiał pokazuje kanoniera, który będzie eliminował przeciwników za pomocą ciężkiej broni oraz zróżnicowanych granatów. Postać może także zapewnić szybkie strzelanie współtowarzyszom broni – na materiale zobaczycie zróżnicowane zdolności gotowego na bezpośrednią walkę wojaka.

Natomiast technik postawi niezbędną wieżyczkę, która może uratować cały zespół, ponieważ sprzęt nie tylko atakuje nadciągające hordy, ale może dodatkowo odciągnąć uwagę największych bestii.

W Aliens: Fireteam bez problemu wszyscy zawodnicy w drużynie mogą wybrać tą samą klasę, ale to zróżnicowane zespoły mają największą szansę na zwycięstwo, ponieważ tylko w takiej sytuacji gracze wykorzystują odmienne zdolności, by przejmować kontrolę nad lokacjami.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Aliens: Fireteam Cold Iron Studios