Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.03.2021 18:13
Aliens Fireteam Cold Iron Studios
2066V

Aliens Fireteam będzie ucztą dla fanów kooperacji. Gameplay pokazuje 25-minut rozgrywki z oczekiwanej gry

Od miesięcy czekaliśmy na nową produkcję w uniwersum Obcego i w końcu otrzymaliśmy zapowiedź Aliens Fireteam. Pierwszy zwiastun wyglądał dobrze, ale teraz otrzymaliśmy długi gameplay, który przedstawia pełną propozycję stworzoną przez Cold Iron Studios.

Już w styczniu 2018 roku potwierdziliśmy prace nad nową produkcją w uniwersum Obcego. Bardzo długo czekaliśmy na pełną prezentację, jednak Cold Iron Studios w tym tygodniu pokazało grę oraz nawet wspomniało o dacie premiery. Tytuł powstaje pięć lat, ale już wkrótce wszyscy zainteresowani będą mogli zmierzyć się z ksenomorfami.

Aliens: Fireteam stawia na pełną współpracę graczy, a podczas misji trzyosobowe zespoły zmierzą się z coraz większymi grupami przeciwników. W trakcie wydarzeń nie zabraknie typowych scen przypominających hordę – żołnierze muszą przetrwać wyznaczony czas i stale walczą z różnymi obcymi.

Twórcy zapewnią zróżnicowane bronie, gadżety, ale również różnych przeciwników, więc podczas rozgrywki możemy zostać zaskoczeni pozytywnie wymagającymi starciami. W zasadzie jedyną niewiadomą jest długość rozgrywki, ponieważ deweloperzy postanowili podzielić grę na cztery kampanie, które mają zapewnić różne wyzwania. Studio wierzy, że gameplay będzie zachęcający i często będziemy wracać do wcześniej ukończonych misji.

To jak, będziecie grać w Left 3 Aliens? ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: Aliens: Fireteam Cold Iron Studios gameplay