Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2021 13:52
FIFA 22
7217V

FIFA 22 z oczekiwaną od dawna funkcją? Twórcy mają zapewnić „game-changer”

FIFA 22 zadebiutuje pod koniec roku, ale przynajmniej aktualnie EA Sports jeszcze nie promuje gry i nie zapowiada nowości. Jeśli jednak potwierdzą się najnowsze plotki, to deweloperzy mogą zadbać o jedną z najbardziej oczekiwanych funkcji.

Pierwszy zwiastun FIFA 22 powinien pojawić się w trakcie jednej z konferencji zorganizowanej w ramach E3, ale na szczegółowy pokaz będziemy musieli zaczekać do EA Play Live 22. Sytuacja może być bardzo ciekawa, ponieważ twórcy mogą zapewnić sieciową karierę.

Najważniejszym trybem w serii FIFA dla EA Sports jest FIFA Ultimate Team, ale niezwykle popularnym jest również kariera. Gracze chętnie tworzą swojego piłkarza, by następnie za jego pomocą podbijać ligi. Fani jednak od dawna proszą deweloperów o rozbudowanie wariantu rozgrywki o sieciowe starcia.

I właśnie informacja o „trybie kariery online” pojawiła się w opisie stanowiska nowego pracownika (Online Software EngineerOnline Software Engineer):

„Jako Online Software Engineer, będziesz pomagał budować nasz zespół rozwoju gry sieciowej - czy to w trybie kariery online, ultimate team, czy w głównych systemach i protokołach sieciowych”.

„Szukamy inżynierów, którzy lubią prototypować i planować, dodawać niesamowite nowe funkcje do istniejącej i uwielbianej gry, a także ulepszać istniejący kod”.

Ta wiadomość dosłownie rozbudziła sympatyków serii FIFA, którzy wierzą, że już w FIFA 22 może pojawić się oczekiwana od dawna funkcja. Nie bez powodu od razu pojawiły się komentarze, że EA zadba o „game-changer”, który pozwoli osiągnąć serii nową jakość. Na potwierdzenie informacji musimy zaczekać, jednak wiele na to wskazuje, że EA chce spełnić oczekiwania społeczności.

Warto przypomnieć, że FIFA 22 ostatnio straciła kolejną drużynę, ale FIFA Ultimate Team zarabia coraz więcej.

Źródło: https://www.sportbible.com/news/gaming-fifa-22-online-career-mode-spotted-by-eagle-eyed-fans-in-job-listing-20210603

Tagi: EA Sports EA Sports FIFA Electronic Arts fifa FIFA 22