Judgment w Xbox Game Pass? Microsoft podsyca zainteresowanie

Gry (plotka)
1152V
Judgment w Xbox Game Pass? Microsoft podsyca zainteresowanie
Iza Łęcka | 22.06.2021, 13:40

Gracze korzystający z Xbox Game Pass już od jakiegoś czasu mogą cieszyć się z poznawania rozmaitych części serii Yakuza. Możliwe, że dla sympatyków klimatycznego IP nadciąga kolejna gratka – na Twitterze abonamentu Amerykanów zamieszczono intrygującą wiadomość nawiązującą do Judgment.

Judgment pierwotnie zadebiutowało w 2019 roku na PlayStation 4, natomiast od niespełna dwóch miesięcy posiadacze konsol nowej generacji mogą sprawdzać klimatyczną pozycję stworzoną przez autorów Yakuzy, która otrzymała szereg usprawnień (sprawdźcie naszą opinię).

Podczas ostatniej konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase potwierdzono możliwość ogrywania wszystkich produkcji spod szyldu Yakuza w ramach Xbox Game Pass, w tym również Yakuza: Like a Dragon. Wydaje się coraz bardziej prawdopodobne, że już niedługo fani twórczości Ryu Ga Gotoku Studio, otrzymają możliwość sprawdzenia przygody Takayukiego Yagami, czyli głównego bohatera Judgment.

W jednym z ostatnich wpisów na oficjalnym koncie Xbox Game Pass zostało wskazanych 280 postaci, w jakimi możemy się zapoznać, ogrywając pozycje dzięki usłudze. Po godzinie wpis został poprawiony o dwie dodatkowe informacje, a autor wskazał, że popełnił błąd – wykreślony został właśnie Takayuki Yagami z dopiskiem „Oopsie woopsie". Dla wielu obserwatorów stało się to jasną przesłanką do oczekiwania na rychłe ogłoszenie ze strony Microsoftu – w końcu wykorzystując media społecznościowe, Amerykanie już wielokrotnie teasowali gry, jakie zostaną dodane do abonamentu. Jak na razie pozostaje nam czekać na oficjalną zapowiedź, jednak wpis wydaje się nieprzypadkowy.

Przypomnijmy, że obecnie japońskie studio pracuje nad Lost Judgment, które zadebiutuje na rynku już pod koniec września.

Źródło: https://gamingbolt.com/judgment-may-be-coming-to-xbox-game-pass

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper