Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.06.2021 19:28
Yakuzą 7 w Xbox Game Pass
597V

Yakuza: Like a Dragon oficjalnie w Xbox Game Pass! Cała seria dostępna już teraz

Jeśli w ostatnim czasie mało Wam informacji o grach, które mają pojawić się w usłudze Xbox Game Pass, to właśnie pojawiła się kolejna.

Biorąc pod uwagę zalew informacji z obozu Xboksa, który pojawiał się w ostatnich tygodniach, możemy być pewni, że jeśli tylko choć część z nich się sprawdzi, wciąż będziemy mogli mówić o naprawdę udanej konferencji. Tylko wczoraj pojawiły się doniesienia o aż czterech potencjalnych tytułach, które dodane zostaną do Game Passa - najpierw Back 4 Blood, a nieco później również Doom (2016), The Evil Within 2, Fallout 3.

Podczas trwającej właśnie konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase potwierdzono informacje z wczorajszego wieczora. W Xbox Game Pass dostępna jest teraz cała seria Yakuza włącznie z najnowszą odsłoną - Yakuza: Like a Dragon, która stanowiła niejako nowe otwarcie dla marki! Jeśli więc jesteście zainteresowani, zacznijcie pobieranie

I jest to świetna wiadomość, ale na pewno nie można jej rozpatrywać w ramach jakiegokolwiek zaskoczenia - było to właściwie kwestią czasu. Mimo wszystko świetnie jest otrzymać oficjalne potwierdzenie prosto z obozu Microsoftu. Usługa jest więc obecnie najlepszym sposobem, aby za grosze zapoznać się z całą serią kultowych japońskich przygód.

Tagi: Ryu Ga Gotoku Studio Sega Yakuza: Like a Dragon