Iza Łęcka Iza Łęcka 22.06.2021 10:21
Elden Ring x From Software
3049V

Elden Ring dostępny w starej cenie. Gracze mogą zamawiać pudełka

Elden Ring nie będzie następną produkcją, która znacząco wymęczy nasze portfele, a podczas składania zamówienia przedpremierowego będziemy zastanawiać się, czy nowa propozycja From Software jest warta większych nakładów pieniężnych. Gra jest dostępna w „starej cenie”.

Elden Ring to najnowsza gra From Software, która zadebiutuje na początku przyszłego roku. We wskazanym terminie wiele tytułów będzie już dostępnych w nowym standardzie cenowym, tymczasem możemy potwierdzić, że Japończycy nie zamierzają podążyć zgodnie z nową modą.

Wymagająca pozycja stworzona we współpracy z Georgem R. R. Martinem będzie dostępna w dobrze znanej już kwocie:

Gracze korzystający z najnowszych konsol wydając 269 zł zapoznają się z enigmatycznym tytułem, co stanowi całkiem pozytywną wiadomość, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że coraz większe grono wydawców wycenia wersje na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S na 349 zł.

Pierwszy zwiastun Elden Ring mocno rozbudził oczekiwania entuzjastów dzieł From Software, natomiast najnowsze przedstawione informacje pozwalają sądzić, że deweloperzy ponownie przygotują rozbudowaną produkcję oferującą satysfakcjonującą rozgrywkę na dziesiątki godzin. Zespół jest przekonany, że przygoda nie zaliczy opóźnienia, więc powoli możemy szykować się do przyszłorocznej premiery.

Warto przypomnieć, że Elden Ring otrzyma bezpłatną aktualizację z poprzedniej na aktualną generację.

Źródło: https://lowcygier.pl/preordery/start-przedsprzedazy-elden-ring-w-rtv-euro-agd-elden-ring-na-playstation-5-za-269-zl/

Tagi: Bandai Namco Elden Ring From Software