Dead Space nadciąga! Kolejna redakcja potwierdza powrót horroru [Aktualizacja #1]

Gry
3492V
Dead Space nadciąga! Kolejna redakcja potwierdza powrót horroru [Aktualizacja #1]
Wojciech Gruszczyk | 21.06.2021, 20:17

Już w przyszłym miesiącu zobaczymy wielki powrót Dead Space. Kolejna redakcja słyszała o grze, więc fani wymagających horrorów mogą szykować się na wiele przerażających scen. Sympatycy serii powinni wyczekiwać na zapowiedź.

Z samego rana informowaliśmy naszych czytelników o doniesieniach przedstawionych przez Jeffa Grubba. Nie musieliśmy długo czekać, a w sprawie opublikowanych rewelacji wypowiedziała się druga redakcja – brytyjski Eurogamer potwierdza wiadomość.

Tom Phillips wspomniał, że „wiecznie gadatliwy” dziennikarz GamesBeat wypowiedział się na temat ogłoszenia EA, a sprawę podłapało VGC. Następnie redaktor z Wielkiej Brytanii przyznał, że Eurogamer również słyszał o wskrzeszeniu marki przez Elektroników. 

Eurogamer dodał nawet, że teaser przedstawiony przez Grubba jest oczywisty, a gracze powinni wyczekiwać na powrót uniwersum Dead Space.

EA Play 2021 odbędzie się dopiero 22 lipca, ale możemy mieć nadzieję, że EA nie będzie siedzieć przez miesiąc cicho, a w odpowiednim momencie otrzymamy kilka zajawek, które przygotują nas na wielkie wydarzenie.

Aktualnie jednak nie ujawniono w jakiej formie marka powróci – będzie to remaster wcześniej wydanych przygód czy też zupełnie nowa historia?

[Aktualizacja #1]

Gematsu jest kolejną redakcją, która potwierdza istnienie gry:

Gematsu dowiedziało się również, że w Motive trwają prace nad odświeżeniem Dead Space, które ma być reimaginacją niż sequelem istniejącej trylogii.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-06-21-report-of-ea-motive-revival-project-sets-tongues-wagging

Komentarze (79)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper