Dead Space Trilogy Remaster znajduje się w przygotowaniu? Informatorzy wspominają o grze

Plotka
2354V
Dead Space Trilogy Remaster znajduje się w przygotowaniu? Informatorzy wspominają o grze
Wojciech Gruszczyk | 07.06.2021, 19:56

Electronic Arts może sięgnąć po kolejne produkcje ze swojego uznanego katalogu. W Sieci pojawiły się informacje, według których Dead Space Trilogy Remaster nadciąga i nie bez powodu plotki pobudziły wielu graczy.

Dead Space to zdecydowanie jedna z najlepszych serii horrorów, która jednak nie notowała dobrych wyników, więc EA postanowiło zrezygnować z tego IP. Według jednego z deweloperów – prezentowane historie były po prostu zbyt przerażające.

Mimo to w ostatnich dniach pojawiła się plotka, według których EA chce przypomnieć światu Dead Space i zapewnić Dead Space Trilogy Remaster. Na początku temat gry skomentował Shpeshal_Nick – informator wspomniał, że jego zdaniem marka ma „szansę w jakiś sposób powrócić”.

Na wiadomość odpowiedział Jez Corden z Windows Central, którego wiadomość została odebrana przez wielu graczy jako teaser. Dziennikarz swoimi słowami ma sugerować, że Dead Space Trilogy Remaster faktycznie nadciąga.

I szczerze mówiąc raczej nikt nie powinien być szczególnie zaskoczony. Mass Effect Legendary Edition zostało docenione przez wielu graczy, a możemy podejrzewać, że również Dead Space Trilogy Remaster mogłoby zostać dobrze przyjęte przez fanów gatunku. Choć może doczekamy się również kontynuacji serii?

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-dead-space-remaster-might-be-in-the-works-after-insider-hints-20210607

Komentarze (88)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper