Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 21.06.2021 09:18
Batman i catwoman
887V

Fani DC: "Pozwólcie Batmanowi uprawiać seks" - powstała niecodzienna petycja

Obecny tydzień zaczyna się nietypowo. Do sieci trafiła petycja, która ma zachęcić DC do wyrażenia zgody na akt seksualny związany z Batmanem i Catwoman.

W ostatnim czasie świat obiegła informacja, jakoby w serialu "Harley Quinn", czyli animacji tworzonej z myślą o dorosłych, miała pojawić się namiętna scena seksu oralnego między Batmanem a Catwoman. Decyzja ta spodobała się fanom, lecz sprzeciw wyraził sam wydawca - DC.

Jak wspomnieliśmy w poprzednim newsie, gdzie znajdziecie sporo szczegółów na ten temat, Justin Halpern (producent wykonawczy i współtwórca "Harley Quinn") oznajmił, iż bardzo dobrze współpracuje mu się z rzeczoną firmą, która jest zdolna w wielu tematach przesuwać granicę. Nie byli natomiast skorzy do przedstawienia aktu seksualnego podpierając się tym, że "bohaterzy tego nie robią".

Odbiorcom zniknął uśmiech na twarzy po tejże informacji, a w sieci nie brakuje negatywnych komentarzy dotyczących ostatniego ruchu DC. Fani nie mogą zrozumieć, dlaczego w animacji przeznaczonej wyłącznie dla dorosłych jej twórcy boją się umieścić trochę erotyki.

Dlatego też powstała petycja zatytułowana dosłownie "Niech nietoperz zje kota" - ma ona zachęcić DC do zmiany planów. Jeśli ktoś z Was ma zamiar ją podpisać, to znajdziecie ją w tym miejscu.

Źródło: https://www.cbr.com/batman-petition-demands-dc-let-bat-eat-cat/

Tagi: batman catwoman Harley Quinn petycja seks