Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2021 16:25
Biomutant
802V

Biomutant otrzyma kolejną dużą aktualizację. Twórcy usuwają błędy i zapowiadają nowości

Experiment 101 nie zakończyło pracy nad Biomutant i studio właśnie zapowiedziało następny istotny patch. Twórcy zajęli się usunięciem kolejnych błędów oraz wykorzystują informacje zwrotne od społeczności. Gracze mogą liczyć na ciekawe rozbudowanie gry.

Biomutant zadebiutowało z problemami, ale już wcześniej prezentowaliśmy szczegóły dużej aktualizacji, która zajęła się usunięciem wielu błędów. Experiment 101 nadal nie zakończyło wdrażania poprawek i właśnie zapowiedziano patch 1.5.

Pliki trafią w przyszłym tygodniu na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC, a przedstawione szczegóły pozwalają sądzić, że będzie to naprawdę istotna łatka, która może w bardzo pozytywny sposób wpłynąć na doświadczenie graczy.

Deweloperzy zajęli się dodaniem nowych wariantów lootu, zwiększyli poziom reliktów i legendarnych części do broni, które będą pojawiać się w grze po zdobyciu 50 poziomu. Bohater będzie mógł teraz dobić do aż 100 lvl, a twórcy usprawnili system generowania sprzętu, by w pozycji pojawiło się więcej zróżnicowanych przedmiotów. Autorzy wykorzystują informacje zwrotne od społeczności i przykładowo bronie plemienne będą zadawały więcej obrażeń.

Experiment 101 zajęło się także ustawieniami, dialogami, narratorem, walką, interfejsem, zadaniami, trybem Nowa Gra+, światem czy też błędami. Patch powinien w naprawdę istotny sposób wpłynąć na doświadczenie graczy.

Źródło: https://thqnordic.com/article/biomutant-patch-15-released

Tagi: Biomutant Experiment 101 THQ Nordic