Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2021 15:20
Biomutant
1088V

Biomutant z patchem 1.4. Twórcy usuwają wiele problemów i ulepszają grę

Experiment 101 właśnie potwierdziło publikację aktualizacji 1.4 do Biomutanta. Twórcy zajęli się usunięciem wielu błędów oraz zadbali o ulepszenia, które powinny zostać ciepło przyjęte przez wielu graczy. Poznajcie szczegóły.

Biomutant trafił na rynek w zeszłym miesiącu, ale twórcy potwierdzili, że chcą znacząco poprawić jakość przygody i zapowiedzieli opracowanie nowych aktualizacji. Nie musieliśmy długo czekać na nowości, ponieważ patch 1.4 właśnie wylądował na serwerach – pliki pobierzecie na PC oraz konsolach.

Deweloperzy zajęli się między innymi problemem z wersją na PlayStation 4, w której z powodu problemów z pamięcią pojawiały się crashe – wspominałem w recenzji, że autorzy zajmowali się tym błędem jeszcze przed debiutem.

Studio odświeżyło początkową fazę pozycji (tutorial), ale również dokonało zmian w narratorze i dialogach, poziomach trudności, nowej grze+, ustawieniach, przedmiotach, dźwięku, walce, zadaniach, interfejsie użytkownika czy też w samym świecie.

Teraz wybierając Nową Grę+ otrzymamy odblokowane wszystkie atuty klas , a w przypadku narratora „zmniejszono ilość bełkotu wypowiadanego przed rozpoczęciem tłumaczenia”, dodano przełącznik ustawień dialogów czy też usunięto niezręczną pauzę w niektórych rozmowach.

Co ciekawe, autorzy dodali „ekstremalne” poziom trudności, gdzie obrażenia zadawane przez wrogów i szybkość ataków są jeszcze bardziej zwiększone. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie THQ Nordic.

Źródło: https://thqnordic.com/article/biomutant-patch-14-pc-and-consoles-released

Tagi: Biomutant Experiment 101 THQ Nordic