Iza Łęcka Iza Łęcka 18.06.2021 11:20
Monster Hunter w Polsce na VOD
827V

Monster Hunter w Polsce na VOD. Znamy szczegóły

Adaptacja serii z wielkimi bestiami w rolach głównych trafi do VOD. „Monster Hunter” będzie dostępny dla widzów, którzy planują w domowym zaciszu sprawdzić, jak Milla Jovovich poradziła sobie z ogromnym wyzwaniem.

Seria Monster Hunter to niewątliwie jeden z największych sukcesów Capcomu, który doczekał się ogromnej bazy fanów - ostatni znakomity wynik Monster Hunter Rise tylko potwierdził i umocnił popularność IP. Z czasem stało się jasne, że japońska marka zasługuje na rozbudowanie o kolejne medium - pod koniec 2020 roku zadebiutował film „Monster Hunter”, którego twórcy określali się jako entuzjaści gier dobrze znający zaproponowany przez deweloperów świat.

Obecnie możemy potwierdzić, że film „Monster Hunter” z Millą Jovovich w roli głównej 26 czerwca zadebiutuje na VOD i będzie dostępny między innymi na takich platformach jak Canal+, Player+, Orange VOD czy Play Now. 

„Monster Hunter” spotkał się z mało przychylnym odbiorem publiczności - na serwisie Rotten Tomatoes film został polecony przez 46% krytyków, a na Metacritic jego średnia plasuje się na poziomie 46%. Za reżyserię i scenariusz odpowiedzialny jest Paul W.S. Anderson, który tworzył również filmy z serii Resident Evil. Na potrzeby nowej historii czerpiącej z hitu Capcomu stworzono postać Artemis, która od początku była przeznaczona dla Jovovich. Jak określił twórca, chciał, by „widzowie mogli zobaczyć ten świat jej oczami”.

Monster Hunter w Polsce na VOD. Znamy szczegóły

Źródło: Informacja prasowa: SPT

Tagi: film mila jovovich Monster Hunter