Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 30.05.2021 18:53
Monster Hunter Rise
543V

Monster Hunter Rise świętuje kolejny sukces. Do sklepów trafiło 7 mln egzemplarzy

Monster Hunter Rise cieszy się kolejnym sukcesem. Do sklepów trafiło już ponad 7 milionów egzemplarzy, choć od premiery gry minęło zaledwie 2 miesiące. W związku z tym twórcy przygotowali mały prezent dla entuzjastów produkcji.

Monster Hunter Rise zadebiutowało 26 marca 2021 roku na Nintendo Switch. Seria cieszy się wysoką popularnością od premiery Monster Hunter World, aczkolwiek tamta produkcja dostępna była na wiele różnych platform. Zainteresowanie utrzymywało się również w przypadku samodzielnego dodatku w postaci Iceborne. Teraz podobną sytuację widzimy w przypadku tytułu ekskluzywnego na Switcha.

O sukcesie gry, twórcy poinformowali na twitterze. Ogłosili tym samym, że zainteresowani mogą sięgnąć po mały podarunek do odebrania w grze.

W ramach przypomnienia, Monster Hunter Rise otrzymało ostatnio aktualizację do wersji 3.0. Rozpisaliśmy się o niej w tym miejscu. Nowa zawartość obejmuje potwory, uzbrojenie, czy nawet nowe zakończenie wątku głównego. W czerwcu i lipcu mają pojawić się kolejne aktualizacje. W przygotowaniu jest też Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, którego zwiastun możecie sprawdzić poniżej.

 

Źródło: https://twitter.com/monsterhunter

Tagi: Capcom Monster Hunter Rise