Iza Łęcka Iza Łęcka 18.06.2021 09:53
Final Fantasy VII Remake x Epic Games
1003V

Final Fantasy VII Remake coraz bliżej PC. Square Enix dodało produkcję do Epic Games Store

Japoński producent i wydawca gier może szykować się do ujawnienia Final Fantasy VII Remake na PC. Produkcja pod kodową nazwą „Pineapple QA” została dodana do bazy danych Epic Games Store, co niejako sugeruje, że Square Enix może ponownie współpracować z Epic Games.

Plotki o porcie Final Fantasy VII Remake przeznaczonym między innymi na PC pojawiają się od wielu miesięcy. Nie jest jednak żadną niespodzianką, że Sony zadbało o czasową ekskluzywność, która jest kontynuowana w ramach Final Fantasy VII Remake Intergrade. Trudno określić, jak przedstawia się sprawa z bazową wersją odrestaurowanej gry, gdyż Japończycy wyraźnie przygotowują się do umieszczenia pozycji w Epic Games Store.

Lance McDonald, który stworzył patch do Bloodborne, pokazał emulator PlayStation na PS4 i odkrywał kolejne sekrety takich tytułów jak God of War i PT, poinformował o interesującym zdarzeniu. Square Enix dodało Final Fantasy VII Remake do sklepu Epic Games.

Tytuł został ukryty pod nazwą Pineapple QA, więc możemy oczekiwać, że już wkrótce światło dzienne ujrzy stosowna zapowiedź wydawcy. Pamiętajmy, że japońskie przedsiębiorstwo chętnie współpracuje z producentem Unreal Engine – firma zaoferowała między innymi serię Kingdom Hearts na Epic Games Store.

Final Fantasy VII Remake Epic 1

Final Fantasy VII Remake Epic 2

Tagi: epic games Final Fantasy Final Fantasy VII Remake Square Enix