Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.06.2021 11:16
Strange Brigade wreszcie na Switch. Analiza grafiki z konwersji gry autorów Sniper Elite
321V

Strange Brigade wreszcie na Switch. Analiza grafiki z konwersji gry autorów Sniper Elite

Po bardzo długim oczekiwaniu, Strange Brigade w końcu wskakuje również na Nintendo Switch.

Gra zespołu Rebellion z 2018 roku wreszcie dorobiła się konwersji dla Switch. Tytuł zgarnął 3 lata temu całkiem pozytywne noty w recenzjach. Na Metacritic tytuł dorobił się średniej 7,5/10. Po wielu aktualizacjach produkcja zachwyciła też użytkowników Steam, gdzie Strange Brigade może się pochwalić średnią pozytywnych recenzji na poziomie 84%.

W wersji na Switch Strange Brigade zapewnia dostęp do lokalnego multiplayera dla maksymalnie 4 osób oraz oczywiście do wszystkich trybów sieciowej zabawy. Deweloperzy ze studia Rebellion zapewniają, że tytuł działa w stabilnych 30 klatkach na sekundę. W trybie stacjonarnym uzyskujemy rozdzielczość 1080p, a w mobilnym 720p.

Poniżej czeka na was zwiastun premierowy wydania na Switch oraz filmik od redakcji SwitchUp, który powinien dać pogląd, na to, jak Rebellion poradziło sobie z przeniesieniem Strange Brigade na najsłabszą sprzętowo konsolę na rynku. Cięcia wizualne względem PS4/XOne są spore, ale płynność animacji jest przyzwoita i dotyczy to również trybu handheldowego. "To bardzo dobra robota deweloperów" - stwierdza ekipa SwitchUp.


Tagi: Rebellion Strange Brigade switch