Judgment z wysokim zainteresowaniem graczy na całym świecie. Sega chwali się wynikiem

Gry
622V
Judgment z wysokim zainteresowaniem graczy na całym świecie. Sega chwali się wynikiem
Bartosz Dawidowski | 16.06.2021, 09:15

Nastają dobre czasy dla fanów Yakuzy i Judgment. Sega zobowiązała się, że będzie wprowadzać obie marki równocześnie na rynki.

Gracze nie będą już czekać całymi miesiącami na angielskie tłumaczenia marki Yakuza - zapewnia Sega. Dotyczy to również serii Judgment, która jeszcze w tym roku rozwinie się o sequel, zatytułowany Lost Judgment. Od teraz nowe odsłony Yakuzy i Judgment mają pojawiać się w sprzedaży globalnie, w tym samym momencie.

Wygląda na to, że na poważniejsze traktowanie tych marek ma wpływ bardzo satysfakcjonująca japońskiego wydawcę sprzedaż, która wyraźnie wzrosła na rynkach zachodnich. Sega właśnie poinformowała, że Judgment rozesłano do sklepów z całego świata w nakładzie ponad 1 mln kopii. Gra trafiła na PS4, PS5 oraz na Xbox Series X/S.

Lost Judgment, które ma wyznaczoną datę premiery na 24 września 2021 roku, ma szansę wykręcić jeszcze lepszy wynik. Tym razem w tytuł zagrają też posiadacze XOne (pierwsza część marki dostępna była w przypadku konsol Microsoftu tylko na XSX i XSS).

Przy okazji zerknijcie na najnowsze materiały wideo z Lost Judgment, które publikowane były ostatnio na rynku japońskim.

Źródło: https://twinfinite.net/2021/06/judgment-1-million-sales/

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper