Iza Łęcka Iza Łęcka 15.06.2021 09:00
Cyberpunk 2077
1971V

Cyberpunk 2077 powoli wraca na PS Store. Gracze mogą dodawać grę na listę życzeń

Potwierdziły się przypuszczenia dotyczące powrotu Cyberpunka 2077 do sklepu Sony. Produkcja nadal nie jest do kupienia, jednak pierwsi gracze dostrzegli, że tytuł można dodać na listę życzeń. Zapewne Japończycy już niedługo zdecydują się na ponowne oferowanie gry w PlayStation Store.

W zeszłym tygodniu Jim Ryan odniósł się do trudnej decyzji dotyczącej usunięcia Cyberpunka 2077 z PlayStation Store, natomiast wcześniej Sony potwierdziło konkretną datę zakończenia programu szybkiego zwrotu pozycji w wersji cyfrowej. Po drugim ogłoszeniu coraz mocniej dochodziły do opinii publicznej spekulacje o zbliżającym się powrocie RPG-a CD Projekt RED do sklepu. Dostrzeżono również kolejne interesujące zdarzenie.

Cyberpunka 2077 nadal nie wyszukamy poprzez witrynę PlayStation, jednak korzystając z PlayStation 5 możemy już znaleźć tytuł, który następnie dodamy na listę życzeń. Jeszcze kilka dni temu było to niemożliwe, ponieważ Japończycy pozbyli się informacji o produkcji ze swoich serwerów.

Mówi się, że Sony podobno przygotowuje się do powrotu pozycji polskiego studia na PS Store. Po szeregu aktualizacji i wprowadzonych usprawnieniach możemy oczekiwać, że przygoda V prezentuje już na tyle satysfakcjonującą jakość, iż społeczność PlayStation otrzyma możliwość jej zakupu w oficjalnym sklepie.

Cyberpunk 2077 jeszcze w 2021 roku ma trafić na konsole aktualnej generacji, jednak CD Projekt RED nie potwierdził, kiedy możemy spodziewać się bezpłatnej aktualizacji.

Źródło: Twitter: PlaystationSize

Tagi: CD Projekt cd projekt red Cyberpunk 2077