Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2021 20:09
Cyberpunk 2077
2436V

Cyberpunk 2077 bez łatwego zwrotu na PS4 i PS5. Sony może w końcu przywrócić grę na PSN

Sony potwierdziło, że jeszcze w czerwcu zrezygnuje z programu, dzięki któremu gracze mogli w szybki sposób zwrócić Cyberpunka 2077 kupionego na PlayStation Store. Klienci mają jeszcze trochę czasu na skorzystanie z propozycji japońskiej korporacji.

Premiera Cyberpunka 2077 wywołała wielką burzę, która została zakończona usunięciem gry z PlayStation Store. Tytuł nadal nie jest dostępny w cyfrowym sklepie Sony, jednak CD Projekt RED ma wciąż nadzieję, że następne poprawki zmienią zdanie producenta PlayStation i przygoda V będzie mogła ponownie trafić na PSN.

Sony jeszcze w grudniu otworzyło specjalną podstronę, gdzie każdy zainteresowany mógł oddać cyfrową wersję gry, ale właśnie potwierdzono, że firma rezygnuje z tego programu. Gracze mają jeszcze tylko kilka dni na skorzystanie z oferty:

„Dedykowany formularz sieciowy związany ze zwrotem pieniędzy za Cyberpunk zostanie usunięty 18.06.2021. Po tej dacie żądania zwrotu pieniędzy należy przesyłać standardowymi kanałami [playstation.com/support]. Naszą politykę anulowania zamówień w PlayStation Store znaleźć można tutaj: https://www.plays(...).”

Bardzo możliwe, że Cyberpunk 2077 w końcu powróci na PlayStation Store i z tego powodu Japończycy zdecydowali się zamknąć specjalny program zwrotów. Następnie gracze będą mogli skorzystać ze standardowego formularza, jednak w tym wypadku musimy pamiętać o polityce Sony.

Aktualnie CD Projekt RED nie potwierdził, ilu graczy zdecydowało się na zwrot Cyberpunka 2077.

Źródło: https://www.thegamer.com/cyberpunk-2077-psn-refunds-last-day/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077