Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.06.2021 00:04
Orcs Must Die! 3 nowe platformy
432V

Orcs Must Die! 3 ucieka z wyłączności Stadii. Gra zadebiutuje 23 lipca na Steam, PS4 i Xboksach One

Podczas PC Gaming Show 2021, które odbywa się w ramach tegorocznego E3, ogłoszono, że trzecia odsłona najgłośniejsze serii od Robot Entertainment wreszcie trafi do szerokiego grona odbiorców. 

Orcs Must Die! 3 to najnowsza odsłona popularnej serii od Robot Entertainment, która debiutowała w lipcu ubiegłego roku. Tytuł zebrał masę pozytywnych ocen w recenzjach i bardzo spodobał się fanom serii. Miał chyba tylko jeden minus - był przeznaczony na wyłączność dla usługi Google Stadia. 

Podczas PC Gaming Show 2021 ogłoszono, iż sytuacja ta zmieni się już 23 lipca. To właśnie wtedy trzecia część serii gier tower defense wyjdzie z sideł usługi streamingowej i trafi na Steam oraz konsole PlayStation 4 i Xboksy One. A jeśli jesteście fanami serii, powinniście wiedzieć, iż zamówienia można składać już teraz - przedsprzedaż na najnowszą odsłonę marki ruszyła! 

Jeżeli czekacie, koniecznie rzućcie okiem na materiał przedstawiony podczas samego wydarzenia - oprócz samego ogłoszenia, pojawia się tam także sporo ujęć, które po prostu zachęcają, aby spróbować swoich sił w tym baśniowym świecie pełnym tytułowych orków. 

Tagi: Orcs Must Die! 3 Robot Entertainment