Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.07.2020 10:16
Orcs Must Die
492V

Orcs Must Die! 3 na zwiastunie premierowym. Pierwsze recenzje wskazują na powrót marki do formy

W momencie gdy Robot Entertainment zwalniało wielu swoich pracowników w 2018 roku, mogło się wydawać, że oznacza to koniec marki Orcs Must Die! (szczególnie, że szybko zamknięto serwery obsługujące Orcs Must Die! Unchained). Okazuje się, że seria jednak przetrwała i ma się dobrze.

Orcs Must Die! 3 pojawiło się już na rynku - tytuł zadebiutował tymczasowo ekskluzywnie na platformie Google Stadia. Produkcja wchodzi w skład abonamentu Stadia Pro.

Tytuł zbiera pochwały w pierwszych recenzjach. Wygląda to na triumfalny powrót Robot Entertainment do formy. Kampania w Orcs Must Die! 3 zapewnia 12-15 godzin zabawy, co jest niezłym wynikiem. Średnia ocen Orcs Must Die! 3 to aktualnie 7,6/10. Jako zalety recenzenci wymieniają doskonałe połączenie gatunku tower defence i akcji, masę opcji taktycznych i epicką skalę starć w War Scenarios.

Pytanie czy Orcs Must Die! 3 trafi również do innych systemów dystrybucji? Na szczęście zostało to już potwierdzone. Ekskluzywność dla Stadii jest tylko tymczasowa, a gra pojawi się za pewien czas na pewno na Steam (być może również np. w Epic Games Store). Nie wiadomo tylko, ile będzie trzeba poczekać na premierę na platformie Valve. Prawdopodobnie gra trafi również na konsole, ale tutaj nic nie zostało jeszcze nic potwierdzone.

Pierwsze oceny Orcs Must Die! 3 (skala 1-10):

  • GameSkiny 8
  • TheSixthAxis 8
  • Wccftech 7,7
  • Destructoid 7,5
  • DualShockers 7

Źródło: https://robotentertainment.com/omd3_faq

Tagi: Orcs Must Die! 3 Robot Entertainment