Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.06.2021 15:30
Back 4 Blood w Game Passie
712V

Back 4 Blood zadebiutuje w usłudze Xbox Game Pass? Warner Bros. Interactive niechcący zdradziło plany

Wygląda na to, że nadchodzący tytuł, za którego stworzeniem stoi ekipa z Turtle Rock Studios może już w dniu premiery trafić do Game Passa!

Szefostwo Xboksa, na czele z Philem Spencerem, nie kryje chęci dostarczania kolejnych gier w usłudze Xbox Game Pass na premierę. Coraz głośniej mówią o tym, że zamierzają oferować produkcje AAA w dniu debiutu. Jedną z takich może być Back 4 Blood - bardzo interesujący projekt, za którego wydaniem stoi Warner Bros. Interactive. Gra bardzo mocno inspiruje się marką Left 4 Dead, czym tylko podgrzewa oczekiwania fanów.

Skąd takie informacje? Napłynęły one z materiału wideo (ów został już ustawiony jako prywatny), który pojawił się na oficjalnym kanale YouTube w piątek, a w którym widzieliśmy odliczanie do transmisji live z prezentacji wspomnianej gry. W opisie mogliśmy przeczytać, że Back 4 Blood pojawi się w Xbox Game Passie na start dla konsol XSX|S, Xboksów One oraz PC, co samo w sobie chyba nie wymaga wyjaśnienia.

Event od Warner Bros. zaplanowany jest na godzinę 23:00 naszego czasu w najbliższą niedzielę, więc prawdopodobnie właśnie wtedy pojawi się oficjalne ogłoszenie decyzji o puszczeniu projektu w Game Passie już w dzień premiery. Warto przypomnieć, że ta będzie miała miejsce 12 października tego roku. Jeśli więc czekacie i jesteście w posiadaniu konsoli Microsoftu, dostaniecie przyjemny prezent.

Back 4 Blood Game Pass

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/warners-back-4-blood-could-be-coming-day-one-to-xbox-game-pass/

Tagi: Back 4 Blood Turtle Rock Studios Warner Bros. Interactive Entertainment