Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.06.2021 15:30
Free Guy zwiastun
1205V

Free Guy na nowym zwiastunie. Film przypominający GTA coraz bliżej premiery

Podczas minionego Summer Gamę Festival, oprócz licznych zapowiedzi nowych gier, dostaliśmy także zwiastun nadchodzącego filmu z Ryanem Reynoldsem. 

"Free Guy" to bez dwóch zdań bardzo ciekawa produkcja z kilku względów - po pierwsze, główną rolę będzie miał okazję zagrać tam sam Ryan Reynolds, który doskonale wypada w tego typu "głupkowatych rolach". Po drugie, całość rozegra się w świecie gry wideo, który bardzo mocno przypomina otwarte lokacje znane z kultowej serii Grand Theft Auto - zdecydowanie jest na co czekać. 

Jeśli więc jesteście jednymi z osób, które wyczekują tego, co dla nas przyszykowano, na pewno ucieszy Was fakt, iż podczas czwartkowego Summer Game Festival zaprezentowano nam finalny zwiastun produkcji! Zapowiedział go sam główny aktor i trzeba przyznać, że na ekranie działo się naprawdę sporo. Były pościgi, wybuchy i cała masa zwariowanej akcji rodem z gier wideo. 

Fani komedii w tym stylu będą mogli zobaczyć ostateczny rezultat prac już 13 sierpnia tego roku, albowiem właśnie wtedy film ma trafić do kin na całym świecie. I jeśli tylko tempo z prezentowanych dotychczas materiałów się utrzyma, możemy dostać naprawdę dobrego przedstawiciela gatunku. Nie będzie to oczywiście kino ambitne, ale po prostu idealna produkcja, by nieco się pośmiać. 

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/final-free-guy-trailer-released-by-ryan-reynolds/

Tagi: film Free Guy gry GTA kino Ryan Reynolds