Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.10.2020 15:58
Free Guy
1155V

Free Guy na zwiastunie. Ryan Reynolds w filmie przypominającym GTA

„Free Guy” otrzymał pełny zwiastun prezentujący całą koncepcję filmu. W roli głównej zobaczymy Ryana Reynoldsa, który jest jednym z bohaterów gry wideo. Jego postać jest jednak wolna i może rozrabiać w mieście.

„Free Guy” to film prezentujący bohaterów gry wideo i już po pierwszej zapowiedzi pojawiły się głosy łączące tytuł z wielkim IP studia Rockstar. Propozycja przedstawi „Wolnego Gościa”, który biega po wielkim, otwartym świecie i w pewnym momencie postać dowiaduje się, że jest jedynie jednym z NPC-ów w wielkiej grze.

Urzędnik chce wziąć sprawy w swoje ręce i zamierza stać się jedną z najważniejszych postaci w produkcji. Sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli, na ekranie zobaczymy prawdziwy chaos, ale wszystko zostanie ubrane w wiele zabawnych momentów – jest to w końcu komedia akcji.

20th Century Studios potwierdza również ważny szczegół: „Free Guy” zadebiutuje 11 grudnia. Najwidoczniej włodarze Disneya nie chcą przerzucać kolejnego filmu na 2021 rok i chcą zaoferować zabawną historie jeszcze w 2020 roku. Patrząc na przeładowany kalendarz z przyszłego roku, może to być naprawdę dobra decyzja, ponieważ historia z Ryanem Reynoldsem w roli głównej mogłaby zginąć obok wielkich blockbusterów.

Zamierzacie oglądać „Free Guy”? Według aktualnych informacji film zostanie normalnie wyemitowany w Polsce. Niestety, nie potwierdzono szczegółów ewentualnej dystrybucji cyfrowej.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Free Guy Trailer zwiastun