Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.04.2020 10:52
Free Guy GTA Online
1490V

Free Guy opóźniony. Historia NPC-a z gry przypominającej GTA na materiale od Ryana Reynoldsa

Gry coraz częściej stają się motywem przewodnim w filmach. Nie inaczej jest w obrazie pt. "Free Guy", w którym zobaczymy Ryana Reynoldsa.

Gry coraz częściej stają się motywem przewodnim w filmach. Nie inaczej jest w obrazie pt. "Free Guy", w którym zobaczymy Ryana Reynoldsa.

"Free Guy" to opowieść o szeregowym pracowniku banku, który odkrywa, że jest... NPC-em, czyli niegrywalną postacią w grze sieciowej, podobnej do Grand Theft Auto Online (akcja rozgrywa się tu w wielkiej metropolii). Do przełomu dochodzi, kiedy postać przejmuje od jednego z graczy specjalne okulary z systemem HUD. Wtedy okazuje się, że otaczająca naszego NPC-a rzeczywistość do tylko wielka, wirtualna projekcja.

Niestety wiemy już, że w związku z pandemią koronawirusa dłużej poczekamy na premierę "Free Guya". Film ucieka z terminu 3 lipca 2020 roku. Nowy termin premiery "Free Guy" w amerykańskich kinach to 11 grudnia 2020 r. Nie wiadomo jeszcze, kiedy obraz zobaczymy w Polsce.

O przesunięciu premiery filmu przypomniał sam Ryan Reynolds, wcielający się w tytułową rolę. Aktor na swoim Twitterze umieścił krótki materiał, który nie został włączony do filmu podczas procesu montażu.

Warto również sprawdzić:

Źródło: Twitter

Tagi: film Free Guy kino