Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na 3 miesiące. Microsoft zaprasza na promocję

Promocje gier
2734V
Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na 3 miesiące. Microsoft zaprasza na promocję
Iza Łęcka | 11.06.2021, 08:16

Microsoft wystartował z nową serią okazji, dzięki którym możemy między innymi otrzymać dostęp do Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące za zaledwie 4 zł. Oferta zawiera także Xbox Live Gold oraz EA Play, jednak nie jest to propozycja dostępna dla każdego.

Na początku tygodnia gigant z Redmond zapowiedział nową wyprzedaż, której istotnym elementem będzie przecena na Xbox Game Pass Ultimate. Amerykanie aktywnie zachęcają do usługi i ponownie oferują dostęp do rozbudowanej biblioteki gier za zaledwie 4 zł. Za tak niską kwotę przez 3 miesiące można korzystać z zestawu pozycji z różnych gatunków i od rozmaitych zespołów deweloperskich.

Trzeba jednak podkreślić, że oferta została przygotowana wyłącznie z myślą o nowych użytkownikach i stanowi jeden ze sposobów Microsoftu na przyciągnięcie do usługi kolejnych klientów. Podczas Xbox & Bethesda Games Showcase zapewne zobaczymy szereg nowych gier, które powinny zachęcić użytkowników do kontynuowania subskrypcji abonamentu.

W Xbox Game Pass Ultimate oprócz tytułów z katalogu możemy także sprawdzać produkcje z Xbox Live Gold, EA Play oraz mamy okazję ogrywać propozycje na urządzeniach mobilnych.

Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł na 3 miesiące. Microsoft zaprasza na promocję

Źródło: https://www.xbox.com/pl-PL/xbox-game-pass

Komentarze (76)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper