Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2021 16:23
Microsoft przygotowuje graczy na rabaty - Deals Unlocked
1858V

Microsoft przygotowuje graczy na rabaty. Firma przeceni Xbox Game Pass i ponad 500 gier na Xboksy

Jeszcze w tym tygodniu w sklepie Microsoftu wystartuje nowa oferta, dzięki której kupimy w promocyjnej cenie między innymi Xbox Game Pass. Firma przeceni ponad 500 cyfrowych gier, więc na pewno znajdzie się kilka ciekawych tytułów, które zainteresują szerokie grono odbiorców.

Promocja zatytułowana Deals Unlocked wystartuje w piątek i będzie trwać do 17 czerwca. W tym czasie gracze będą mogli skorzystać z wielkich rabatów – w przypadku gier zespołów Microsoftu przeceny będą wynosić nawet 75%.

Amerykańska korporacja zamierza przecenić ponad 500 tytułów w cyfrowej dystrybucji, ale to nie koniec, ponieważ powróci również oferta, dzięki której kupimy Xbox Game Pass Ultimate za 1 dolar na 3 miesiące.

Biorąc pod uwagę, że Microsoft powinien w najbliższych dniach ujawnić szereg ciekawych tytułów, które trafią do cyfrowej biblioteki – propozycją powinno zainteresować się wielu graczy. Będzie to naprawdę dobra okazja, by przygotować się na nadciągające premiery.

Microsoft potwierdził również, że w ofercie pojawi się także sprzęt – nawet partnerów zewnętrznych. Jednak na pełną listę przecenionych produktów musimy zaczekać do końcówki tygodnia.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/06/08/xbox-deals-unlocked-2021/

Tagi: Microsoft Xbox xbox game pass xbox series x|s