Microsoft zaprasza na Xbox & Bethesda Games Showcase. Firma szykuje: „gry, gry, gry” i „światowe premiery”

News
2806V
Microsoft zaprasza na Xbox & Bethesda Games Showcase. Firma szykuje: „gry, gry, gry” i „światowe premiery”
Wojciech Gruszczyk | 26.05.2021, 21:03

Amerykańska korporacja właśnie zaprosiła graczy na wielkie wydarzenie. Już w czerwcu odbędzie się pokaz Microsoftu, podczas którego zobaczymy gry Xbox Game Studio i Bethesdy. Na imprezie powinniśmy otrzymać zapowiedź wielu ciekawych produkcji zmierzających na Xboksy Series X|S, Xboksa One i PC.

Microsoft właśnie zaprosił fanów na jedno z najważniejszych wydarzeń dla wielu graczy. Amerykańska korporacja ma wiele do udowodnienia i choć otrzymaliśmy już potwierdzenie przygotowania dużej imprezy (Xbox Game Studio + Bethesda), to jednak wciąż czekamy na jedno – gry. Według ostatnich plotek, na zapowiedzianym właśnie wydarzeniu podobno zobaczymy przynajmniej 5 nowych gier AAA, więc gracze obstawiają między innymi Starfield czy też Forzę Horizon 5.

Natomiast teraz otrzymaliśmy zaproszenie na 90 minutową prezentację zatytułowaną „Xbox & Bethesda Games Showcase”. Wydarzenie odbędzie się 13 czerwca o godzinie 19:00 – w trakcie wydarzenia zobaczymy pozycje, które zadebiutują jeszcze w tym roku:

„Powiedzieliście nam, jak bardzo cieszycie się z przyjęcia Bethesdy do rodziny Xboksa, więc wiemy, że będziecie chcieli zasiąść w pierwszym rzędzie podczas pokazu Xbox & Bethesda Games - 90-minutowego programu, w którym dowiecie się wszystkiego, co chcecie wiedzieć o epickiej linii gier będących owocem tej współpracy, niesamowitych grach, które pojawią się na Xbox w te święta, nadchodzących premierach w Xbox Game Pass i nie tylko.

Xbox i Bethesda

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/05/26/join-us-for-the-xbox-and-bethesda-games-showcase/

Komentarze (125)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych