Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.06.2021 10:20
Startuje darmowy weekend z 3 grami w ramach Free Play Days
980V

Startuje darmowy weekend z 3 grami w ramach Free Play Days

Właśnie startuje kolejny darmowy weekend w ramach regularnej akcji Free Play Days. Sprawdźmy, co tym razem przygotowali wydawcy dla posiadaczy Xbox One i Xbox Series X/S.

Pod koniec maja mogliśmy sprawdzać za darmo Gears 5 i F1 2020. Co tym razem przygotowali dla nas wydawcy w Xbox Live Gold Free Play Days? Gwiazdą tego darmowego weekendu jest Fallout 76. Jeśli zastanawialiście się, czy Bethesda zdołała naprawić swojego sieciowego roleplaya od momentu premiery w listopadzie 2018 roku, to właśnie otrzymaliście do tego świetną okazję. Fallout 76 będzie dostępny za darmo do końca weekendu dla posiadaczy Xbox One i Xbox Series X/S.

To nie koniec weekendowej darmoszki. Bawić się bez żadnych opłat możemy też do końca niedzieli w Football Manager 2021 oraz w ARK: Survival Evolved. Ten drugi tytuł, podobnie jak Fallout 76, również doczekał się wielu poprawek i aktualizacji. Warto więc sprawdzić, jak gra rozwinęła się od momentu premiery.

Tradycyjnie już by skorzystać z Free Play Days należy posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold (lub Game Pass Ultimate).

Jeśli spodoba się wam nowy Football Manager, to możecie go kupić w promocji za 75 zł. Z kolei ARK: Survival Evolved wyceniane jest na 44 zł w aktualnej wyprzedaży. Niestety promocji nie doczekał się Fallout 76.

Gry z darmowym weekendem Xbox Live Gold Free Play Days:

  • Fallout 76
  • Football Manager 2021
  • ARK: Survival Evolved

Źródło: https://www.microsoft.com/en-gb/store/collections/freeplaydays/xbox
https://lowcygier.pl/subskrypcje/darmowy-weekend-z-fallout-76-football-manager-2021-oraz-ark-survival-evolved-w-ramach-xbox-live-gold-free-play-days/

Tagi: darmowy weekend weekend Xbox Xbox Series X