Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2021 18:59
Ron usterka
432V

Ron usterka na zwiastunie. 20th Century Studios szykuje przyjemną animację

20th Century Studios zaprezentowało pierwszy zwiastun animacji zatytułowanej „Ron usterka”. Film może okazać się dobrą propozycją dla całych rodzin – zobaczcie zwiastun i poznajcie szczegóły dotyczące debiutu.

„Ron usterka” to najnowsza animacja 20th Century Studios, której premiera w polskich kinach odbędzie się w październiku. Film jest wyreżyserowany przez weterana studia Pixar, Jean-Philippe Vine'a oraz współzałożycielkę Locksmith Animation, Sarah Smith. Scenariusz został napisany przez Petera Baynhama.

Propozycja przedstawia Barneya, czyli gimnazjalistę, który ma problemy z nawiązywaniem znajomości z rówieśnikami. Bohater otrzyma Rona – jego nowego, chodzącego i mówiącego robota, który choć powinien być jego „Najlepszym przyjacielem z pudełka”, to jednak podczas opowieści Barney szybko się zorientuje, że maszyna ma pewne problemy.

Pierwszy zwiastun jest bardzo przyjemny i przedstawiona historia może się spodobać. Przynajmniej aktualnie trudno w przypadku „Rona usterki” na większe zachwyty, ale może te pojawią się w kinowych salach?

Sprawdźcie nasze recenzje: „Raya i Ostatni Smok”, „Łasuch” i „Tom i Jerry”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: 20th Century Studios Ron usterka trailer zwiastun