Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.05.2021 08:31
Biomutant aktualizacja
1957V

Biomutant będzie poprawiony. Twórcy zapowiadają planowane zmiany i aktualizację 

Ekipa z Experiment 101 zapowiedziała za pośrednictwem Twittera, że pracują już nad sporą aktualizacja do ich najnowszej gry, która ma poprawić sporą liczbę błędów i niedociągnięć. 

Biomutant to bez cienia wątpliwości jedna z ciekawszych premier maja. Na grę czekaliśmy od wielu lat i wreszcie, po wielu opóźnieniach, zadebiutowała. I czego by nie mówić, samo uniwersum zdecydowanie może zachęcać - czegoś takiego od dawna nie dostaliśmy. Jeśli jesteście natomiast ciekawi, jak wypadła sama gra, zachęcam do przeczytania recenzji od Wojtka, który dokładnie się jej przyjrzał. 

Nie można jednak przekłamywać rzeczywistości i trzeba przyznać, że projektowi przydarzyło się nieco błędów. I choć nie są one rażące, to w wielu recenzjach dziennikarze zaznaczali ich obecność. Twórcy zdają się zdawać z tego sprawę, albowiem ogłosili na Twitterze, że pracują już nad odpowiednią aktualizacją, którą chcieliby przekazać w ręce graczy jak najprędzej! Ta ma trafić najpierw na PC, a później także na konsole. 

Przekazano również, na czym skupi się sam patch. Poprawione mają kwestie narracyjne oraz tempo dialogów, a także ustawienia trudności czy sprawy związane z aspektami wizualnymi. Oprócz tego zmiany będą poczynione także w zakresie walki, dźwięku i innych elementów. Biorąc więc pod uwagę wszystkie te rzeczy, można zakładać, że powinniśmy spodziewać się naprawdę niemałego patcha. Pozostaje czekać! 

Źródło: https://gamerant.com/biomutant-fixes-patch-combat-dialogue/

Tagi: Biomutant Experiment 101 THQ Nordic