Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2021 10:50
Halo Infinite
935V

Halo Infinite wkrótce otrzyma betę? Gra ma zapewnić poprawioną oprawę, ale grafika nie będzie „oszałamiająca”

343 Industries przygotowuje się na premierę Halo Infinite i najnowsze przecieki dotyczące strzelanki potwierdzają lepszą oprawę. Testerzy chwalą grafikę, ale raczej nie powinniśmy oczekiwać nowej jakości od pozycji przygotowanej na Xboksy i PC.

343 Industries otrzymało dodatkowy rok na dokończenie prac nad pozycją i twórcy podobno nie zmarnowali tego czasu. Najbardziej wyczekiwana strzelanka przez fanów marki Xbox jest właśnie testowana i Coalteastwood przedstawił nowe informacje dotyczące produkcji.

Insider wspomniał, że podczas prezentacji Xbox & Bethesda Games Showcase zobaczymy „mały pokaz kampanii”, ale również deweloperzy skupią się na przedstawieniu ulepszonej oprawy.

Testerzy twierdzą, że Halo Infinite wygląda lepiej, ale „nie jest to oszałamiająca oprawa wizualna, której oczekujemy od 343 i największej serii na platformie Microsoftu”. Możemy podejrzewać, że problemem dla projektu będzie zaoferowanie pozycji na dwóch generacjach.

Coalteastwood potwierdził również, że istotną częścią pokazu będzie „ogromny i zróżnicowany” tryb sieciowy, który zostanie wydany w formie free-2-play. Jego zdaniem Halo Infinite może zapewnić tryb inspirowany Battlefieldem, w którym gracze będą walczyć na największych mapach w historii serii.

Nie będzie to podobno typowy Battle Royale, a raczej „połączenie Battle Royale, Battlefield Conquest i pełnego szaleństwa z multiplayera Halo”.

Demo (beta?) sieciowego trybu ma zadebiutować tuż po zakończeniu pokazu, więc najwidoczniej wszystko zmierza w dobrym kierunku, by jeszcze w 2021 roku Halo Infinite trafiło na rynek.

Źródło: https://wccftech.com/halo-infinite-e3-rumors-visuals-not-top-tier-battlefield-mode-release-date-demo/

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft