Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2021 08:50
God of War x Phil Spencer
2076V

Szef marki Xbox chwali twórcę God of War: „Tak wygląda przywództwo”

Phil Spencer zdecydował się skomentować ostatnią burzę związaną z God of War Ragnarok. Szef marki Xbox pochwalił dyrektora kreatywnego serii God of War. Cory Barlog odpowiedział na wiadomość.

W ostatnich dniach wydarzyło się sporo w temacie najnowszej przygody Kratosa. Sony opóźniło premierę gry oraz potwierdziło jednoczesny debiut God of War Ragnarok na dwóch generacjach – decyzje bardzo negatywnie wpłynęły na część fanów marki PlayStation, którzy zaatakowali deweloperów. Cory Barlog stanął w ich obronie.

Twórca najnowszych odsłon serii God of War potwierdził, że to przez niego najnowsza produkcja została opóźniona i właśnie tę wiadomość dostrzegł szef marki Xbox. Phil Spencer pogratulował postawy Barlogowi:

Cory podziękował za wsparcie:

Dyrektor kreatywny Santa Monica Studio mógł liczyć na wsparcie branży, co nie jest zaskakujące biorąc pod uwagę, że decyzja dotycząca opóźnienia God of War może jedynie pozytywnie wpłynąć na projekt. Twórcy otrzymają więcej czasu i będą mogli zadbać o produkcję, która powinna ponownie zapewnić graczom wiele godzin wyjątkowej rozgrywki.

Źródło: Twitter: XboxP3, corybarlog

Tagi: God of War: Ragnarok (tytuł roboczy) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment