God of War Ragnarok oficjalnie nie zadebiutuje w 2021 roku. Horizon Forbidden West może zaliczyć opóźnienie

Gry
2974V
God of War Ragnarok oficjalnie nie zadebiutuje w 2021 roku. Horizon Forbidden West może  zaliczyć opóźnienie
Wojciech Gruszczyk | 02.06.2021, 19:12

Nie możemy liczyć na premierę God of War Ragnarok w 2021 roku. Sony właśnie potwierdziło wiadomość, ale korporacja zdecydowała się na bardzo nietypową formę przedstawienia tej informacji. Szczegóły pojawiły się w sesji pytań i odpowiedzi.

nie zadebiutuje w 2021 roku – nie jest to największe zaskoczenie ostatnich dni, ale Sony w końcu oficjalnie potwierdziło tę wiadomość. Sytuacja jest jednak ciekawa, ponieważ informacja została dosłownie wtrącona podczas sesji pytań i odpowiedzi z szefem PlayStation Studios.

Hermen Hulst ujawnił, że choć Sony posiada dwie mocne, narracyjne gry przygotowywane przez wewnętrzne studia, to jednak nadal nie może potwierdzić premiery żadnej pozycji. God of War Ragnarok został opóźniony następującymi słowami:

„Mamy więc obecnie dwie bardzo duże, napędzane narracją gry, nad którymi pracujemy: Horizon Forbidden West i kolejny God of War. I w przypadku obu z nich, na ich rozwój ma wpływ dostęp do nagrań i pracowników. Jeśli chodzi o Horizon, myślimy, że jesteśmy na dobrej drodze do wydania gry w tym sezonie świątecznym. Nie jest to jednak jeszcze do końca pewne i pracujemy tak ciężko, jak tylko możemy, aby potwierdzić to tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli chodzi o God of War, projekt rozpoczął się nieco później. Podjęliśmy więc decyzję o przesunięciu premiery gry na przyszły rok, aby upewnić się, że Santa Monica Studio będzie w stanie dostarczyć niesamowitą grę God of War, w którą wszyscy chcemy zagrać”.

Trzeba przyznać, że forma przełożenia premiery God of War Ragnarok nie jest szczególnie efektowna, jednak warto również zwrócić uwagę, że Horizon Forbidden West również może wypaść z kalendarza. Sony jednak stara się, by pozycja zadebiutowała w terminie.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/06/02/hermen-hulst-qa-whats-next-for-playstation-studios/#sf246401757

Komentarze (86)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper