Łasuch to najlepsza produkcja Netflixa? Pierwsze oceny zapowiadają wybitny serial

Filmy i seriale
2406V
Łasuch to najlepsza produkcja Netflixa? Pierwsze oceny zapowiadają wybitny serial
Kajetan Węsierski | 06.06.2021, 15:30

Wygląda na to, że wyczekiwana ekranizacja komiksu od Jeffa Lemire'a sprostała oczekiwaniom fanów - oceny nie pozostawiają złudzeń, co do jakości projektu. 

"Łasuch" to serial, na który bez wątpienia czekało naprawdę sporo osób - mówimy przecież o ekranizacji przygód Jeff'a Lemire'a, które w oryginale cieszyły się znakomitym odbiorem. Zresztą, już sam zwiastun pozwalał mieć nadzieję, że dostaniemy produkcję ponadprzeciętną. A gdy dodało się, że do tak znakomitego pierwowzoru, dodać talent Roberta Downey'a Jr., mogliśmy być dobrej myśli. 

I wygląda na to, że warto było czekać. Serial trafił już na Netflix i wiele wskazuje na to, że jest ponadprzeciętnie! Oceny w recenzentów nie pozostawiają złudzeń. Choć można do nich podchodzić z dystansem i pewnym dystansem (są gusta i guściki), to obecne wyniki robią wrażenie. W popularnym serwisie Rotten Tomatoes 100% krytyków wystawiło produkcji pozytywną notę

Wśród widzów nie jest dużo gorzej - na ponad 30 opinii, aż 94% okazała się pozytywna. Nieźle jest także na Metacriticu, gdzie po zsumowaniu wyników z siedmiu dużych recenzji, wyszło aż 80 punktów na 100 możliwych. Jest to zdecydowanie jeden z najwyższych wyników wśród produkcji oryginalnych Netflixa. Osobiście nie miałem jeszcze okazji oglądać, ale już teraz wiem, że w najbliższym czasie będę musiał spróbować! 

Jest nieźle, prawda? Koniecznie sprawdźcie więc również naszą recenzję, w której Roger napisał nieco ze swojej perspektywy - tekst znajdziecie tutaj.

Źródło: https://www.rottentomatoes.com/tv/sweet_tooth/s01

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper