Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.04.2020 13:30
Robert Downey Jr. w adaptacji Łasucha
842V

Netflix. Robert Downey Jr. wyprodukuje adaptację serii komiksów "Łasuch"

Wygląda na to, że niezwykle popularny aktor będzie miał swój niemały wkład w serialową adaptację świetnego komiksu od Vertigo.

"Łasuch" to jedna z popularniejszych serii komiksów od wydawnictwa Vertigo, która ukazywała się w latach 2009-2013. Za jej stworzeniem stał niezwykle popularny Jeff Lemire, a historia kręciła się wokół Gusa- hybrydy człowieka i renifera, który opuszcza dom, aby odkryć wyniszczony świat. Bohater łączył siły z innymi istotami, aby znaleźć odpowiedzi na wiele pojawiających się pytań. 

Świetną wiadomością dla wszystkich fanów będzie bez wątpienia fakt, że wokół ekranizacji wreszcie zaczyna się coś dziać. Już jakiś czas temu głośno było o planach zaadaptowania historii na serial, lecz wszystko stanęło w miejscu. Początkowo miało się tym zająć Hulu, lecz teraz wszystko przejął Netflix. I, co wyjątkowo ciekawe, w roli producentów wykonawczych wymienia się Roberta Downey'a Jr. oraz jego małżonkę, Susan Downey

Za serial mają być odpowiedzialni także Jim Mickl, Beth Schwartz, Amanda Burrell oraz Linda Moran. Na ten moment nie wiadomo, kiedy należy spodziewać się ewentualnej premiery, albo startu planu zdjęciowego, ale pewne jest to, że będzie dostawać z czasem coraz więcej ważnych informacji. 

Ostatnie filmowe recenzje na naszym portalu możesz sprawdzić poniżej:

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/2020/04/09/netflix-orders-robert-downey-jrs-sweet-tooth-to-series-based-on-/

Tagi: netflix Robert Downey Jr. Vertigo Łasuch